Robert Steinbacher


Robert Steinbacher człowiek z pozytywnym przesłaniem

 

Robert  jest jednym z najwybitniejszych trenerów ciała ostatnich lat, bardzo popularny prezenter, niezwykła osobowość w świecie fitnessu, której popularność nie słabnie już od 15 lat. Jako młody chłopak był gimnastykiem, skończył rehabilitację i pracował jako terapeuta z dziećmi z porażeniem mózgowym. Jednocześnie rozwijał się jako tancerz i choreograf w jednej z najpopularniejszych akademii tańca w Nowym Jorku.

 

Na bazie swojego doświadczenia oraz świetnego wyczucia potrzeb współczesnego człowieka opracował unikalny system ćwiczeń BODYART™. Tym samym powołał do życia jedną z największych w Europie  -BODYART™ School  www.bodyartschool.com, która jak dotąd przeszkoliła w niemal całej Europie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Korei około 5000 instruktorów, trenerów i terapeutów.

 

Szkoła BODYART ma również swój polski oddział, instruktorzy w naszym kraju mogą uczestniczyć w unikalnym, międzynarodowym programie szkoleń. Pod okiem Roberta działa również rs-qualitytraining.com, jest to organizacja mająca na celu zrzeszenie trenerów, nauczycieli oraz szkół odznaczających się najwyższą jakością pracy. Dzięki 10 letniej współpracy Robert docenił jedną z polskich szkół – Open Mind włączając w program rs-qualitytraining.

 

Robert jest przykładem człowieka, który w absolutnie unikalny sposób łączy fachową wiedzę oraz najwyższą inteligencję i rozumienie ruchu z niezwykłą kreatywnością i charyzmą. Potrafi w niezwykły sposób uczyć – przekazując prawdę swojego serca oraz rzetelną wiedzę i doświadczenie.

robert_s.jpg
 
 


strony internetowe warszawa
Międzynarodowe szkolenia dla instruktorów bodyART™ Roberta Steinbachera w Polsce.
szkolenia, szkolenie, dla, instruktorów, bodyART, Stasikowska, Tymoszewicz-Bednarz, fitness, fitnessu