BODYART® Medical & Recovery


 

ZAKRES TEMATYCZNY

Siedzący tryb pracy, uporczywy stres, a także urazy mają bezpośredni wpływ na nasze psychologiczne (wewnętrzne) i fizyczne (zewnętrzne) dobre samopoczucie. Oba systemy wzajemnie się nasilają: każde wewnętrzne napięcie wywołuje dysfunkcję zewnętrznej postawy - i vice versa.


Moduł "Medical and Recovery" daje instruktorom bodyART możliwości, aby pomóc uczestnikom w tym temacie. Nacisk położony jest na podnoszenie świadomości odczuwania własnego ciała w celu usunięcia wszelkich blokad oraz przywrócenia prawidłowej postawy i zakresów ruchów. To sprowadza się do większego komfortu, relaksu i równowagi między częścią fizyczną i psychiczną w życiu codziennym.

Opracowany został przez Ulrike Mangold i Fabian Allmacher. Moduł ten koncentruje swoją uwagę na aspektach medycznych i ortopedycznych (praca "z zewnątrz"), a także na aspektach psychologicznych (praca "od wewnątrz").

 

EGZAMIN PO SZKOLENIU

Po szkoleniu nie ma egzaminu.

Dopiero po ukończeniu szkoleń: BODYART® Contact I, BODYART® Flow, BODYART® Dynamic oraz BODYART® Stretch można przystąpić do egzaminu BODYART® Elite Instructor

 

WYMAGANIA DO SZKOLENIA

Osoby przystępujące do szkolenia muszą uprzednio ukończyć szkolenie BODYART Level 1.


LICENCJA INSTRUKTORA bodyART®

Uczestnictwo w kursie automatycznie przedłuża licencę na kolejne 2 lata (zgodnie z regulaminem licencji BODYART).

 

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

2 dni

 

CENA

1490 zł plus vat -Cena obejmuje 2 dni szkolenia, skrypty pełne wiedzy. Szkolenia zawsze odbywają się w miejscach, w których czuć ducha BODYART.

 

bardzo prosimy przy zgłoszeniu podać dane do faktury

 


strony internetowe warszawa
Międzynarodowe szkolenia dla instruktorów bodyART™ Roberta Steinbachera w Polsce.
szkolenia, szkolenie, dla, instruktorów, bodyART, Stasikowska, Tymoszewicz-Bednarz, fitness, fitnessu